Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce


 

PARAMETA KORYČANY 2.KOLO

Na druhé kolo parameta poháru jsem jela jako technický delegát, zároveň jsem měla na praxi Terku, takže to byl opravdu super den. Sice jsme přijeli o hodně dřív než jsme museli, protože se nikdo neobtěžoval nám dát vědět, ale náladu nám to nezkazilo... Celý den bylo krásné slunečné počasí a soutěže byly pěkně po sobě seřazené, bez větších časových prodlev. Jako rozhodčí byla paní Andrea Šaryová :)

  

  

WESTERN HORKA 2

Druhé westernové závody v Horce nad Moravou :)

image

image

  

PARAMETA KORYČANY 1.KOLO

Na první letošní závody v Koryčanech jsem jela jako ringsteward.. Vyjeli jsme s Fildou brzy ráno a v půl 8 začaly první soutěže. Den to byl opravdu dlouhý, studený a propršený.... Kolem 7 hodiny večer jsme z Koryčan odjížděli domů. 

 

WESTERN HORKA 1

První letošní westernové závody v Horce na Lovecké chatě.... Tentokrát fotila Míša a já byla na praxi jako technicky delegát :)

image

image

 

MÍŠA & LUCKY

Dva dny skvělého focení téhle šikovné dvojice )

image

image

 

BŘEZNOVÁ HORKA

První letošní parkury JK Štarnov pořádané v Horce nad Moravou

image

image

image

 

JARČA A VELVET

Trénink na blížící se závody v Horce v podání Jarči a Velveta

image  image

image

 

HAFÍCI

Benďa malej provokatér, Moji jako hodný strýček a Sojka uštěkaná teta :D

image

image    image

 

VIĎOUS MAKÁ

Tentokrát já s Víďulínkem na první jízdárně po zimě a Klárka nás nafotila...... Děkuji :)

image

image

image

image

image

 

JÍZDÁRNA S HOLKAMA

Marťa s Balčou a Marťa se Samem společně na jízdárně :)

image    image

 

FLÁKAČI A LUMPOVÉ

Ranní pohodička kobyl v ohradě a odpolední dovádění Mojiho, Sojky a Bendra :) Moji byl jako správný hodný strejda :)

image

image

image

 

KLÁRKA S LÁDÍKEM

V sobotu jsme se k Klárkou domluvily, že něco málo nafotíme na jízdárně. Tak si po obědě nachystala svého miláčka a pustili jsme se do toho :)

image     imageimage

 

FOCENÍ S KÁŤOU

V sobotu za námi přijela na návštěvu Kačka Šestáková a nafotila nám pár fotek s Viďulí.. počasí sice moc nepřálo, ale aspoň něco málo se povedlo. Děkuji za fotky :)

image   image

image

 

PSISKA SI UŽÍVAJÍ SNĚHU

Po cestě k mamce jsme nechali Sojču a Mojinka vyřádit ve sněhu. Náramně se jim to líbilo :)

image

image

image

 

PRVNÍ LETOŠNÍ SNÍH

Konečně jsme se dočkali a napadl pořádný sníh. Na louce jsme se s  Viďulí a psiskama pěkně vyřádili a Míša nám to všechno nafotila... moc děkuju za fotky :)

image

image    image

 

STĚHOVÁNÍ

Na konci ledna jsme přestahovali Viďuli z pastviny do stájí v Liboši.. Stihli jsme to těsně přes krutými mrazy a myslím, že pro Víďu to bylo a bude to nejlepší. Má k dispozici prostorný box a velkou ohradu.

image image

 

PRVNÍ POPRAŠEK SNĚHU

Cestou do Liboše, když jsem šla poklízet koníky se hafáci pěně vyřádili při prvním letošním snížku :) sice to byl jen poprašek, ale i tak to pro ně bylo moc fajn.

imageimageimage

  2012ŠTĚPÁNSKÁ 2011

Na Štěpána jsme vyrazii na tradiční vyjížďku, kterou pořádal Pepa Tilcr z Červené Lhoty. Sraz byl jako obvykle v Moravičanech u Bodláka. Sjelo se pár jezdců z okolí, kteří se vydali na krátkou vyjížďku po okolních lesích. My jsme se s Viďulí vrátily pěkně v klidu domů :)

image  image image

 

ŠTĚDRÝ DEN

Na Štědrý den jsme vyrazili za Viďulí. Vzali jsme všechny koníky a šli s něma na dvouhodinovou procházku do lesa. Byl to moc fajn den s koníkama a fajn lidičkama. Koníci pak dostali sváteční večeři a my se pomalu rozjeli domů :)

image

image

image

 

SOJKA A MOJI NA LOUCE

První z mrazivých prosincových dní na lipenské louce. Hafáci si to jako obvykle pořádně užili. Jsou to draci.

 

 image

image

 

U VIĎULE

Dlouho očekávaná návštěva známých u Viďule. Byla sice zima, ale i tak to bylo fajn odpoledne.

image

image

 

HAFÁCI NA POLI

Listopadové odpoledne na procházce s psiskama.

image

 image

 

MÍŠA A LUCKY

Poslední říjnový víkend jsem se vydala za Míšou a její kobylkou do Štěpánova. Sešly jsme se na známé louce, trochu popovídaly a nafotily pár fotek. Počasí nám sice moc nepřálo, ale snad se něco málo povedlo. Doufám, že příště bude počasíčko lépe spolupracovat :)

image

image

 

PRIMA DEN S KONÍKAMA

V sobotu po obědě jsme vyrazili za Viďulí. Sonča nás přemluvila a šli jsme se s kobylkama projít na "nedaleké" louky.... Psiska se krásně proběhli, Květule taky a my se příjemně unavili dlouhou procházkou. Nafotili jsme pár fotek začínajícího podzimu a pak pomalu ťapali domů. Po dlouhé době to byl moc fajn den!!!

image

image

image

image   image

 

KORYČANY A DOVOLENÁ

V polovině září jsme se vydali na menší dovolenou na ranč v Koryčanech. Zároveň jsme ji spojili s mistrovstvím WRC České republiky. Jela s námi Áďa s Mílou a v Koryčanech byla díky mistrovství hromada přátel a známých, tak jsme měli celý víkend co dělat. Byl to moc fajn víkend, doufám, že nebyl poslední a co nevidět zase někam vyrazíme!

image

image

image

image

 

FRISBEE

Mojiho první zkušenost s frisbee talířem. Chudák nevěděl, co s ním má dělat. Ale Sojča mu to názorně ukázala :) Pak se hafani ochladili v Bečvě :)

image

image

 image

 image

 image

 

V BEČVĚ

Další slunečný srpnový den a hafani opět dovádí ve vodě :)

image

image

 image

 

OPĚT NA BOUZOVĚ A PAK V HORCE

Poslední srpnový víkend jsme vyrazili s Áďou a Mílou na hrad Bouzov, konal se tu hromadný start horkovzdušných balonů (který ale kvůli silnému větru nebyl). Sonča s Přemou tady vozili s kobylkama, tak jsme aspoň chvíli pokecali, prošli se kolem hradu, ještě jsme se stavili za Viďulí a pak jsme vyrazili na Loveckou chatu do Horky, podívat se na mistrovství WRC mládežníků :)

image

image

image

image

V RYBNÍCE

Psiska si víkendu moc neužili, tak jsme jim to vynahradili na rybníce v Lipníku :)

image

image

image

 

HODY SV. VAVŘINCE VE ŠTĚPÁNOVĚ

Vyrazili jsme na jedinou velkou akci ve Štěpánově. Od pátku do neděle poťové atrakce, hromada stánků, ještě větší hromada lidí a taky spousta kamarádů. V pátek jsme začli na Straceném ráji a ani počasí nás neodradilo od další sobotní akce. Hody se jako vždy vyvedli a byla to parádní zábava s celou rodinkou :)

image

image

image

image

 

 

SOJOUŠ SLAVÍ

Dnes Sojenka oslavila své 5té narozeniny. Dostala spoustu dobrůtek a já doufám, že tu s námi ještě hodně dlouho bude a bude nám dělat radost jako do teď :)

 

VODNÍ HRÁTKY

Konečně začlo právé slunečné léto, tak si i naši hafani užívají chladivého osvěžení v Bečvě :)

image

image

image

 

LETNÍ JEZDECKÉ HRY

Jarča Neplechová se svým týmem z JK Štarnov pořádala první letní jezdecké hry. Dělala je hlavně pro hobby jezdce a jezdce bez licencí. Na hrách byla drezura, parkur i pár disciplín z westernu, tak mě Jarča požádala a o jejich rozhodování. Vše proběhlo bez problémů a doufám, že JK Štarnov uspořádá brzy další fajn akci.

MOJOU

Jelikož jsme hledali pro Sojouška kamaráda, aby nebyla sama doma, tak jsme se vydali do olomouckého útulku a zpátky si dovezli pejska, křížence staforda :) Původně jsme sice jeli pro psa ACD, ale ten by nám asi byt zdevastoval úplně... To je tak, když si někdo vezme psa, nezvládne výchovu a pak ho vyhodí na ulici.. Pejsek pak skončí v útulku :/

image     image

image

 

S HOLKAMA V POLI

Ve středu jsem se vydala za holkama do Liboše a nacvakaly jsme pár fotek na poli, louce. I přesto, že otravovali hmyzáci, tak se nám pár fotek povedlo. Díky za spolupráci Míše i Barče :)

image

image

image

image

 

SE SOJOUŠKEM U SPLAVU

Bylo krásné odpoledne, tak jsme šli na procházku se Sojouškem. Vydali jsme se ke splavu, kde jsme si na hoďku sedli a Sojoušek se pěkně vyřádil ve vodě. Celé odpoledne jsme si pěkně užili, byl to krásný den :) Večer jsme ho zakončili na zahrádce na pivečku :))

image

image 

 image

 

HASIČSKÝ DEN NA HRADĚ BOUZOV

Vyrazily jsme se Sončou a kobylama na výlet na hrad Bouzov :) Holkám se sice moc nechtělo ze začátku, ale dojely jsme na místo včas, svezly pár dětí a koukly na to, co si připravili hasiči z okolí. Georgína i Viďule se chovaly slušně, až na Viďuli, kdy šel černý kouř ze zapáleného auta.. a ten se ji opravdu nelíbil :o)  Ale vše jsme zvládly a kolem 4 odpoledne jsme dojely domů :)

image

  image

 image

  image

 

WESTERNOVÝ DEN POLKOVICE

A moje první šance v pozici rozhodčího. Moc vydařený den, až na pár vyjímek hned z rána... Ale náladu nám to nezkazilo a se Sončou jsme se vrhli na soudcování těchto "sranda" závodů. Počasí se docela vyvedlo a myslím, že si to všichni náramně užili. Doufejme, že to nebyla první a poslední příležitost pro nás. Barča se vrhla na moderování a celý den to pěkně okecala :D Miláček s mamkou, Kačkou i Sojenkou nám dělali doprovod.

image

 

 image

 

image

 

POCHOD POHÁDKOVÝM LESEM

V Řimicích, kousek od Sonči, kde máme ustájenou Viďuli se konal každoroční Pochod pohádkovým lesem. Na zkoušku jsme se tam vydali s kobylama a hooodně se nám to oplatilo :)  Byl to moc fajn den a konečně jsem byla zase s Viďulínkem.

image

 

SOJOUŠEK

Přijela se za námi podívat mamka, tak jsme se Sojouškem vyrazili k Bečvě :)

image

 

    image

 

image

 

OSÍČKO

V půlce června jsme se vydali za miláčkovou maminkou do Osíčka. Strávili jsme tam bezva víkend i s páteční opíkačkou. Taky jsme se oba projeli na fajn čtyřkolce a už se těšíme na další fajn víkend :P

image

 image

  image

  image

 

1. KOLO WOODEN TROPHY

Poslední červnový víkend jsme se vydali na 1. kolo Wooden Trophy na ranč Valašsko :)  Tentokrát jsem jela jako ringsteward s Janou Bílkovou (rozhodčí). Na ranči bylo krásně, až na sobotu, kdy nás zradilo počasí a skoro celý den propršelo. V neděli se ale opět ukazálo sluníčko a bylo krásně. Závody byly opravdu vydařené :)

 

SE SOJEČKOU V BEČVĚ

V takových vedrech jaká teď jsou nezbývá nic jiného, než nechat Sojouška pořádně vyřádit ve vodě. Tak chodíme každý den k Bečvě :)

image

image

image

image    image

 

BARČA A DADLI V ŘEPCE

Konečně jsem si udělala chvíli čas a vyrazila za Barčou a Dadlíkem. Nafotili jsme pár fotek v řepce, ale počasí moc nepřálo, tak nejsou nic moc :/ Snad se mi ještě povede k Baruš zajed než řepka odkvete.... :)

image   image

image    image

image

 

PROCHÁZKA S VIĎULÍ A KOUPAČKA V BEČVĚ SE SOJOUŠKEM

Ve čvrtek jsme vyrazili za Viďulínkem. Nejdřív jsme chtěli jít ven, pod sedlo, ale bylo dost teplo, tak jsme bábušku vzali jen na chvíli na procházku. Se Sojčou jsme pak zašli k Bečvě, kde se opět pořádně vyřádila.

image  image

image

image

image

image   image

 

FOTKY SOJČI OD ZUZKY BURÁŇOVÉ

Když byla Zuzka fotit na ranči ve Veselíčku, tak jsem využila příležitosti a nechala si nafotit i Sojču :) Fotky se moc povedli a já za ně mooooc děkuji!!!!

image

image

image   image  image   image

image

 

WESTERNOVÉ ZÁVODY V HORCE

Pro mě tentokrát z pozice ringstewarda :) Ale musím říct, že jsem si je maximálně užila a taky se hooodně nasmála... Kolem byli samí skvělí lidé, takže to byl opravdu moc fajn den :)

image

image     image

 

PLAVÁČEK V BEČVĚ

Nádherné slunečné odpoledne nás vylákalo do Bečvy... Sojča to snad tušila a celou cestu na ná bylo znát, jak se těší :)  Koupel si pořádně užila a jako vždy se náramně vyřádila :)

image

image

image

image

image

 

NA PROCHÁZCE S KOBYLKAMA

Sonča mě přemluvila a vyrazily jsme na prochajdu s kobčama do sousední vesnice... Původně jsme měly jít ještě dál, ale jelikož s náma šla i mamča a tu bolely nožky z předešlého dne, tak jsme trasu zkrátily :) Pak jsme ještě nafotily kobči v ohradě :)

image

image

image

image

image

 

ŠELÁK 6.-7.5.2011

První letošní maraton se konal v Lipníku nad Bečvou. V pátek se jely na náměstí sprinty a v sobotu potom maraton na 92 km a 58 km. Milínek se zúčastnil maratonu na 58 km... Moc netrénoval, protože času nebylo, ale i tak bojoval a dojel na 78. místě (cca 150 startujících) ve své kategorii ( muži expert 19-29 let) a na 278. místě (cca 600 startujících) v celkovém hodnocení všech kategorií). Snad to nebyly poslední závody a za pár týdnu se miláček zúčastní dalších maratonů. Držím mu palce :)*

image

image   image

image

image

 

WESTERNOVÉ ZÁVODY KORYČANY

Jeli jsme se podívat na první letošní "B" závody do Koryčan. Hlavně jsme jeli podpořit Barču, která závodila s Dačkem. Lidí i koní bylo docela dost, jen rychlostky byly opět slabší :(  Je to škoda, že tak divácky atraktivní disciplíny jezdí míň a míň lidí :(  Ale výlet to byl hezký a už se těšíme na další týden :)

image    image

 image

 image

 image

 

VÝŠLAP NA HELFŠTÝN

Rodinný den, dalo by se to tak říct. Vyšli jsme ráno kolem 10 hodiny a vrátili se až pozdě odpoledne. ale byl to moc pěkný výšlap s miláčkovou rodinkou a s mojí mamkou. Už se těším na další :)

image

image

image

image

image

 

PROSLUNĚNÉ ODPOLEDNE S VIĎULÍ NA LOUCE

Bylo opravdu krásné nedělní odpoledne a tak jsme na chvíli vytáhli Víďu pod sedlo na rozkvetlou louku. Před ježděním jsme si ještě udělali parádní grilovačku u Sonči, tak jsme to pak rači s Víďou moc nepřeháněli :o)

image

image

image

 

SOJČENA KOUPEL V BEČVĚ

Krásné slunečné odpoledne nás opět vylákalo ven a Sojča opět neodolala řece Bečvě a pořádně se v ní vyřádila. Plaváček náš :D

image

image

 

PROCHÁZKA S MILÁČKAMA :)

Počasí nás sice trochu zradilo, ale i přesto jsme se šli projít se Sojčou a Víďou a nechali Viďuli trošku napást :)

image

image

 

image  image

image

image

S VIĎULÍ A SOJULÍ NA LOUCE

Nakonec jsme docestovali až za Víďou na pastviny. Vzali jsme ji na chvíli pod sedlo a trochu pojezdily :) Byl to parádní den!! Více fotek ze všech akcí najdete ve fotogalerii :)

image

image

image image

image

image

 

WESTERNOVÝ KURZ U JONÁŠE BUJNOCHA

Jelikož je ranč Jonáše Bujnocha kousek od Kozlovic, tak jsme se zajeli podívat i sem. Zrovna tu probíhal westernový kurz pod vedením Jonáše. Prohlédli jsme si stáje a pak chvíli koukali na kurz :)

image

image

 

image

 

LICENCE ČJF KOZLOVICE

V sobotu 9.4 brzy ráno jsme se s Barčou vydali na licence ČJF do Kozlovic.... Po příjezdu na ranč se Barča zaregistrovala, pak si všichni napsali testy, odešli "halter" a pak si zajeli reiningovou úlohu. Licence všichni jezdci úspěšně složili :)

image

image imageimage

 

VÝLET  NA JADRAN

Bylo krásně, tak jsme se po obědě sebrali s šli na delší procházku kolem Bečvy se Sojčou. Došli jsme až k rybníku - Jadran mezi Lipníkem a Osekem. Sojča si tam našla ovčáckého kamaráda a pěkně se s ním vyřádila, cestou zpátky ještě řádila v Bečvě :)

image

image

image     imageimage

HOLKY V OHRADĚ

Pár fotek kobylek z ohrady, více najdete ve fotogalerii :)

image  image

image

image

image

image

NA LOUCE

Opět jsme Viďoura vytáhli pod sedlem ven, trošku se protáhla, ale pracovat se jí moc nechtělo :) Je to lenoch a pořád řehtala na holky v ohradě. Sojča se vyřádila s frisbee, její oblíbenou hračkou. Po ježdění jsme ještě nafotili koníky v ohradě. Byl to další krásný den :)

image

image

image

image

image

image

BEČVA

Vydali jsme se na procházku kolem řeky Bečvy a Sojča neodolala a hned se do vody pustila...... Pořádně se vyřádila ve vodě a bylo na ni vidět, jak je spokojená :))

image

image

image

BOUZOV

Dnes jsme se šli s Viďulínkem jen projít po zdejších loukách a zároveň jsme u toho vyvenčili i Sojču. Jelikož počasí nebylo nic moc, tak jsme moc dlouho venku nevydrželi :( Ale než jsme odjeli domů, tak jsme si udělali menší výlet na hrad Bouzov, kde miláček ještě nikdy nebyl. Sice bylo zavřeno, ale aspoň jsme si obhlídli hrad.

image

 

image

 

image

 

KURZ S IKOU MACHALÍKOVOU

Konečně se začíná po okolí něco dít a jezdci s koníkama se začínají chystat na závodní sezonu. V půlce března se také na Lovecké chatě v Horce konal westernový kurz s Ikou Machalíkovou. Na kurzu jsme se byli jen chviličku podívat s mamkou a Filípkem :)

image

 

image

KONEČNĚ VENKU SE SEDLEM

Míša nám půjčila sedlo, tak jsme toho využili a Viďulínka trošku protáhli :)  Byla to paráda, jako každé ježdění s ní.. Tentokrát se svezl i Filípek a Sojča :D

image

 

image

 

 

 

image

 

image image

SE SOJÍKEM A VÍĎOU NA LOUCE

Konečně už není taková zima, tak jsem se šli opět projít se Sojíkem a trochu pojezdit s Viďulí :)  Zbytek fotek ve fotogalerii

image

 

image

 

image

 

 

TROŠKA POHYBU

Jelikož jsme Víďu přestěhovali, tak moc nestíhám jezdit... ale po delší době se mi to konečně povedlo :) Viďulka byla skvělá a tady je pár fotek. Zbytek ve fotogalerii :o)

image

 

image

 

image

 

NA ZIMNÍ PROCHÁZCE

image

 

image

 

image

 

NOVOROČNÍ KRMENÍ DRAVÉ ZVĚŘE :))

image

 

ROK 2011

  

 

3. TRAIL RIDES 2010

V sobotu 13. listopadu jsme se s Viďulínkem zúčastnily trail rides 2010 v Benátkách. Výjezd byl v 11 hodin a jelo se směrem na chomoutov, kolem jezera a pak přes Černovír a kolem Hlušovic a Bohuňovic zpět do Benátek. Vyjížďka byla v hodně rychlém tempu, ale s Viďulínem jsme šly úplně na konci, takže to bylo fajn.

Foto: http://zblina.rajce.idnes.cz/

image image

 

MEC 3.-5.9.2010

První zářijový víkend se na Lovecké chatě v Horce nad Moravou konal středoevropský pohár 2010. Letos se jej zúčastnil v team penningu také Bilča a v jeho sedle nečekaně já :) Peťa jel s Jacky a tým doplnïl Ondra Houška se svým hřebcem. První kolo vypadalo docela dobře, zahnali jsme dvě telátka, ale bohužel jsme špatně zavřeli branku a tím pádem jsme byli diskvalifikováni.... V druhém kole se nám už nepodařilo zahnat žadné tele a z MECu jsme odešli bez umístění... Snad se nám příště bude dařit lépe :)

image

 

 

 

 

Veselíčko

29.4 jsme odvezli Víďu na připouštění do Veselíčka.... Snad se nám už letos hříbátko povede...

image

ROK 2010

 


 


Hubertova jízda Úsov 24.10.2009

V sobotu 24. října 2009 jsme se s Viďulí zúčasnily hubertovy jízdy v Úsově. Letos se sjelo přes 90 koní, asi rekordní počet :-D  Start byl jako vždy na zámku, sice byl trošku problém, aby jsme se tam všichni vlezli, ale nakonec se to povedlo :-)  Po přečtení pravidel jsme se vydali na vyjížďku, která vedla přes okolní louky a lesy až do Medlova, potom se jelo do Hlivic, kde jsme si dali výborný gulášek a něco tekutého na zahřátí... A pak jsme se pomalu vraceli zpět k zámku... Po cestě bylo připraveno spousta skoků, takže kdo chtěl, mohl si zaskákat :-) Jako vždy byla vyjížďka skvěle připravená a m už se těšíme na další rok :-)

Bohužel se nám s Viďulí nepovedl poslední úsek ve cvalu a Víďa si potrhala sval na levé zadní noze :-(  Snad ji dáme brzy dokupy, aby byla zase fit jako rybka.... :-(

Fotky jsou od Věrky Zinkové, díky moc!!!! http://acijka.rajce.idnes.cz/

image   image

 image

 


Mistrovství ČR WRC Koryčany 19.-20.9.2009

O víkendu 19.-20. září 2009 jsme se vydaly na mistrovství WRC do Koryčan... Vyrazili jsme opět brzy ráno, abychom stihli přejímku, která byla do 8 hodin... Po zaregistrování a ubytování jsme celé dopoledne sledovali průběh MR.... Sice bylo pár věcí poněkud chaotických, ale aspoň se bylo na co koukat :-) Po obědě začal trail a my šly pomalu chystat koníky (Anička Subu, Peťa Enrika a já Viďuli)... Bohužel jsme nevěděly, kdy rychlostky budou, tak jsme začly trošku dřív, pro jistotu... Kolem čtvrté hodiny začli pořadatelé chystat tyče, v těch jsme se umístily na 4.místě :-) Pak následovaly barely, které byly docela napínavé, nakonec jsme skončily na krásném 2.místě za Verčou Veselou s Liptonem (naše časy od sebe dělilo 0,06s) Takže docela mazec... Ale druhé místo na MR je krásné, ne? Akce to byla naprosto skvělá a s Verčou a celým našim týmem jsme to řádně zapili :-)   Moc děkuju za velkou podporu Peťovi (majitel Vídi, snad je s výsledkem trochu spokojený), Adélce, bez které bych to asi psychicky nezvládla, mamce, bráškovi, Kátě a Tomovi z Liberce (kteří mi udělali velkou radost, že dorazili) a taky všem, co nám fandili!! Díííííky!!!!

image image   image image image image image image

 

Černá Voda 22.8.2009

Po tříměsíční přestávce jsme se vydaly na westernové závody do Černé Vody :-)  Viďuli jsme v sobotu ráno v klidu naložili a vydali se na cestu.... Po skoro dvou a půl hodinové cestě jsme dorazili na místo... Vyložili jsme Viďáska, já jsem se šla zaregistrovat a zaplatit stratovné a pak jsme jen čekaly na "náš" čas..... Kolem druhé hodiny jsme přišly na řadu s rychlostkama.. První se jely tyče a ty se nám podařilo pěkně poshazovat :-D  No zadařilo se a skončily jsme na 5.místě-poslední :-)   Jako další se jely barely a ty už pro nás dopadly mnohem líp, dokonce jsme je vyhrály :-)  Krásně se zadařilo :-) Děkujeme Peťovi za odvoz a bráškovi, mamce a Ádě za podporu.... Díky :-*

image

image  image

 


Koryčany 9.5.2009

Další sobotu 9.5.2009 jsme jely na westernové závody do Koryčan... S Viďou jsme tam ještě nebyly, tak to byla taková menší premiéra pro nás :-) Ale bylo to moc fajn.. Za podpory mamky a majitele Viďule Peťu se nám dařilo... První se jely tak trochu nečekaně tyče a ikdyž jsem z toho měla strach, tak se nám vyvedly na výbornou a odvezly jsme si krásný pohár za první místo... Poté se jely barely, v prvním kole jsme měly zaručené nejhorší čas (shodily jsme všechny 3 sudy), ale v druhém kole už to bylo v všechno pořádku  a opět jsme si vyjely krásný pohár, tentokrát za druhé místo... Tak kvalifikaci na mistrovství máme splněnou, takže pokud se nic nestane, tak v září na MR WRC...

image image 

image   image

 


 Horka nad Moravou 3.5.2009

V neděli 3.5.2009 jsme se s Viďou zúčastnily westernových závodů v Horce nad Moravou. Neodradilo nás vysoké startovné a žádné ceny a pro splnění kvalifikace jsme do Horky jely... Jely jsme jako vždy rychlostky :-) V barelech jsem dojely na pěkném druhém místě a v tyčích na místě čtvrtém (moc se nám nevedlo).. Celkově jsme jeli jen 4. Škoda, že je účast v rychlostkách rok od roku menší :-(

 image image image image image imageimage

 


Srandamač 11.4.2009

11.dubna 2009 naše sekce společně s JK Štarnov pořádala 1.Srandamač 2009. Na plánu jsme měly 6 soutěží: 3 parkury, trail, barrel race a pole bending... S Víďou jsme jely barely a tyče.. Barely se jely jako první a s Víďou jsme si odvezly první místo a moc hezké ceny, které byly nachystané... Poté se jely tyče a v těch jsme skončily na místě druhém a opět si odvezly krásné ceny a stuhy.... Srandamač byl super a doufám, že se podaří uspořádat nejmíň ještě jeden!!!

image

image

image

 image

image

 image

image

 image

image

 image

TOPlist